MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10425260
nr 1042 5260
Stolar
6 st, Gustaviansk stil
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2016
kl 19:00:10
5/6 23:47:41
Den Gustavianska stilen